Morawiecki: proponujemy Koalicję Polskich Spraw, czyli realizację najważniejszych spraw dla Polaków

Karol Kwiatkowski17 listopada, 202312 min

Premier Mateusz Morawiecki zaproponował zbudowanie Koalicji Polskich Spraw. Przedstawione propozycje dotyczą polskich małych i średnich firm, rozwoju Polski i bezpieczeństwa energetycznego oraz wyższych wynagrodzeń i transformacji gospodarki.

Premier Mateusz Morawiecki chce budować Koalicję Polskich Spraw, opierając się zarówno na możliwościach, jakie dają stabilne finanse publiczne, jak i na wiarygodności zbudowanej dzięki dotychczasowej realizacji obietnic złożonych Polakom.

– Składamy ofertę posłom wszystkich formacji, którym zależy na ich programie – powiedział szef rządu. – Koalicja Polskich Spraw to realizacja rzeczy absolutnie najważniejszych – takich, które najbardziej interesują Polaków, a jednocześnie mogą zagwarantować utrzymanie przez nasz kraj suwerenności – wyjaśnił premier. Jak dodał, Koalicja Polskich Spraw ma szansę doprowadzić do znakomitego rozwoju gospodarczego, który dalej będzie kontynuował to, co dobre z ostatnich 8 lat, w atmosferze współpracy pomiędzy poszczególnymi formacjami.

 

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

One comment

  • PI Grembowicz

    18 listopada, 2023 at 11:27 am

    Wszystko ok /teraz po, nie za późno!?/, lecz unijna lewica – komuna – esbecja – PRL bis… nie wierzy i odrzuca Dekalog z zasady i a priori!
    Real Politik of Life

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk