Dni Wydawnictwa IPN – 19-31 sierpnia

Karol Kwiatkowski11 sierpnia, 20232 min

Po zeszłorocznym sukcesie pierwszej edycji wydarzenia Dni Wydawnictwa IPN, które zostały przyjęte przez czytelników z ogromnym zainteresowaniem, Instytut Pamięci Narodowej zaprasza na drugą edycję, której inauguracja odbędzie się w sobotę 19 sierpnia. Tego dnia w magazynie centralnym w Warszawie oraz w 8 oddziałach IPN w Polsce rozpocznie się wielkie święto książki.

Na odwiedzających czekać będą  tytuły w atrakcyjnych cenach. Jeszcze przez kolejne dni będzie można kupić bestsellerowe książki o 40% taniej, ceny niektórych z nich zaczynają się już od 5 złotych. Wiele z nich nie będzie już wznawianych, dlatego to ostatnia szansa na uzupełnienie domowej biblioteczki.

Dostępnych będzie aż 950 tytułów. Przy zakupach za min. 40 zł kupujący otrzymają w prezencie zeszyt ćwiczeń i łamigłówek Wojenna odyseja Antka Srebrnego 1939-1946. Obrona Grodna 1939 r. Łamigłówki (oferta ważna do wyczerpania egzemplarzy promocyjnych).

Oddziały IPN w Polsce przygotowały bogaty program wydarzeń towarzyszących podczas inauguracji Dni Wydawnictwa IPN. Spotkania z autorami i redaktorami publikacji, przedstawienia, wystawy i zabawy dla dzieci, to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji.

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk