Tyszka: Kibicuję Tuskowi, żeby pożarł Trzecią Drogę – drogę donikąd

Karol Kwiatkowski7 czerwca, 20233 min

– Kibicuję Tuskowi, żeby pożarł Trzecią Drogę – drogę donikąd, czy Lewicę powiedział Stanisław Tyszka w popołudniowym Gościu Radia ZET u Beaty Lubeckiej.

Czy wejdziecie w koalicję z PO lub PiS?  Nie wejdziemy w koalicję z PiS i PO dlatego, że to są partie sprzeczne naszemu programowi. My nie jesteśmy w odróżnieniu od nich w polityce dla stołków, tylko po to, żeby realizować nasz program niskich, prostych podatków. Chcemy obniżyć Polakom podatki powiedział Stanisław Tyszka – poseł Nowej Nadziei, koło poselskie Konfederacja, w popołudniowym Gościu Radia ZET u Beaty Lubeckiej.

„Kibicuję Tuskowi, żeby pożarł Trzecią Drogę – drogę donikąd”

– Nie chcemy w ogóle wchodzić w koalicję rządzącą ani z PiS-em, ani z Platformą, bo to są partie, które zadłużają Polaków, wywłaszczają ich z własnych pieniędzy. Chciałbym, żeby Polacy zrozumieli i tak się ukształtowała scena polityczna do jesieni, w sposób odpowiadający rzeczywistości. Czyli mamy PiS z przystawkami, PO z przystawkami i Konfederacja. To jest uczciwe postawienie sprawy Polakom. Dlatego kibicuję Tuskowi, żeby pożarł Trzecią Drogę – drogę donikąd, czy Lewicę – zaakcentował Tyszka.

Cała rozmowa na radiozet.pl

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk