USA/ Para LGBT wykorzystywała seksualnie swoich adoptowanych synów

Karol Kwiatkowski23 stycznia, 20232 min

Kilkumiesięczne śledztwo portalu Townhall ujawniło tragiczne szczegóły dotyczące zamożnej amerykańskiej pary aktywistów LGBTQ oskarżonej o wykorzystywanie seksualne swoich adoptowanych synów – obecnie w wieku 9 i 11 lat – oraz dystrybucję „domowej” pornografii dziecięcej, a także stręczenie synów innym pedofilom.

Przybrani ojcowie, 33-letni pracownik rządowy William Dale Zulock Jr. i 35-letni bankier Zachary „Zack” Jacoby Zulock – który wcześniej już został oskarżony o zgwałcenie dziecka – z Oksfordu w stanie Georgia zostali oskarżeni o kazirodztwo, sodomię, pedofilię, molestowanie dzieci, przestępstwa wykorzystywania seksualnego dzieci i prostytucji nieletnich.

Mężczyzną grozi po ponad dziewięć wyroków dożywocia. Nie przyznali się do winy.

Według aktu oskarżenia adopcyjni ojcowie mieli uprawiać seks oralny z obu chłopcami i analnie ich gwałcili. Akta sądowe wskazują, że wykorzystywanie seksualne dzieci sięga już końca 2019 r. i nasila się w styczniu 2021 r., marcu 2021 r. i grudniu 2021 r.

Akt oskarżenia mówi, że Zulock nakłaniał dwóch innych mężczyzn, za pomocą popularnych platform mediów społecznościowych, do „popełnienia aktu prostytucji” ze swoim dzieckiem, które doznało obrażeń fizycznych w wyniku brutalnego gwałtu.

Źródło: Townhall

 

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Leave a Reply

Koszyk