Agrounia zaatakowała Jakiego. Europosłowi musiała pomóc policja

Karol Kwiatkowski16 października, 202225 min

Przed konwencją Solidarnej Polski lider AgroUnii Michał Kołodziejczak zablokował w windzie europosła PiS Patryka Jakiego. Wcześniej działacze AgroUnii próbowali uniemożliwić politykowi wejście na konwencję. Na pomoc eurodeputowanemu musiała ruszyć policja – donosi portal i.pl.

„Niezły numer. 5 prorosyjskich działaczy AgroUnii, od których czuć było alkohol, blokowało mi fizycznie wejście na konwencje. Nagrywali wszystko swoim telefonem i od razu wysłali do pani niżej, która pracuje dla Platformy Obywatelskiej. Jak widać rosyjskie onuce dobrze ze sobą współpracują” – skomentował zajście Patryk Jaki.

W sobotę w Warszawie odbyła się konwencja Solidarnej Polski, która przebiegała pod hasłem „Tańsza energia dla Polaków”. Konwencja stała się pretekstem do protestów działaczy AgroUnii, do tego stopnia, że demonstranci… zablokowali Patryka Jakiego w windzie, by uniemożliwić mu udział w konwencji. Wcześniej próbowali uniemożliwić mu wejście na wydarzenie.

„Patryk Jaki nie może dojechać windą na konwencję Solidarnej Polski, bo nie chce nam wyjaśnić afery gruntowej, w którą zamieszani są jego partyjni koledzy. AgroUnia nie odpuści” – napisał na Twitterze Kołodziejczak.

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

2 comments

 • Makaron

  16 października, 2022 at 11:14 am

  Ruscy rolnicy

  Reply

 • Paweł Kopeć

  16 października, 2022 at 1:59 pm

  Ta radziecka, kremlowska, sputnikowa tzw. agrounia jest jak towarzystwo wzajemnej adoracji i tożsamo, taka sama jak putinowska sekta bolszewicka i leninowska pt.: KOnfederacja; siebie warci, jeden wart drugiego.
  „Paszoł won„?!

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk