Straż Graniczna: od 24 lutego do Polski z Ukrainy wjechało 3,187 mln osób

Nasza Polska6 maja, 202211 min

Od początku wojny funkcjonariusze SG odprawili w przejściach granicznych z Ukrainy do Polski 3,187 mln osób – podała w piątek Straż Graniczna. Ostatniej doby do naszego kraju z Ukrainy przyjechało 24,6 tys. osób.

„Od 24 lutego funkcjonariusze SG odprawili w przejściach granicznych na kierunku z Ukrainy do Polski 3,187 mln osób” – poinformowała na Twitterze Straż Graniczna. Jak zaznaczono w czwartek do Polski przyjechało 24,6 tys. osób, a w piątek do godziny 7 rano 6,6 tys. osób.

SG przekazała ponadto, że ostatniej doby z Polski na Ukrainę odprawiono 19 tys. osób. Od 24.02 na Ukrainę z Polski wyjechało 1,066 mln osób.

Piątek jest 72. dniem wojny. (PAP)

autor: Bartłomiej Figaj

Udostępnij:

Nasza Polska

One comment

  • PI Kopeć

    7 maja, 2022 at 8:39 am

    … prawdziwy sens i istota działania tego, co dzieje się dziś na Ukrainie AD 2022?! To są czerwone sztandary z sierpem i młotem na czołgach i budynkach /+ pomniki Lenina?!/ armii rosyjskiej towarzysza Putina, czyli kolejna, totalitarna, destrukcyjna i nihilistyczna rewolucja radziecka, bolszewicka i komunistyczna.
    Nie mówiąc już o chorobie psychicznej /paranoja, schizofrenia, obsesja neonazizmu, neofaszyzmu, imperializmu, wrogów ludu…/ powyższych dewiantów z kremla, Moskwy i całej dzisiejszej Rosji.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk