Dziennikarze zbojkotowali konferencję posłów Konfederacji

Posłowie Konfederacji zorganizowali w Sejmie konferencję, której tematem były niesłuszne ich zdaniem przywileje, jakie rząd przyznał Ukraińcom. Dziennikarze odeszli od sprzętu i politycy przemawiali do samych statywów. „Czy zasługujemy na światło” – pytał Tomasz Grabarczyk.

„Tak dla pomocy, nie dla przywilejów” – to był tytuł konferencji zorganizowanej przez Konfederację. Jeden z liderów ugrupowania, Krzysztof Bosak wyjaśnił na Twitterze, że pomoc dla uchodźców z Ukrainy powoduje „poczucie niesprawiedliwości” u części Polaków, ale również Ukraińców, którzy przybyli do naszego kraju wcześniej.

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

One comment

  • Lewak myślący

    18 marca, 2022 at 4:27 pm

    Dziennikarze kreują rzeczywistość blokując, jak Facebook, wypowiedzi Konfederacji. Zarzut dziennikarzy, że nie będą nagłaśniać podżegania do podziałów jest celowo chybiony, bo takie działania podejmuje rząd, o czym politycy Konfederacji chcieli powiedzieć. Ale nie mogli. Bo nałożono na nich samowolną cenzurę. I to się wpisuje w trend rzekomego oczyszczania z dezinformacji, a faktycznie jest to zamordyzmem medialnym. Rozwinięcie sanitaryzmu. I jeszcze te powyłączane komentarze na Interii, wyborczej, czy innych, którzy o tym napisali. TO SIĘ SAMO KOMENTUJE!

Leave a Reply

Koszyk