Strzeżek: Jarosław Gowin czuje się lepiej, powróci do polityki, ale dajmy mu trochę czasu

Karol Kwiatkowski12 stycznia, 20222 min
Jarosław Gowin czuje się trochę lepiej, był w szpitalu i musi odpocząć, dajmy mu trochę czasu, bezapelacyjnie wróci do czynnej polityki, nikt nie wyobraża sobie Porozumienia bez niego – powiedział PAP rzecznik koła parlamentarnego Porozumienia Jan Strzeżek.

24 listopada rzeczniczka Porozumienia Magdalena Sroka poinformowała, że „od kilku dni Jarosław Gowin, w związku z rekomendacjami lekarzy, przebywa w szpitalu”. Podkreśliła, że nie jest upoważniona do przekazywania informacji o stanie zdrowia lidera ugrupowania.

Strzeżek pytany we wtorek, jak czuje się Gowin oraz czy opuścił już szpital, odpowiedział: „Niedługo Jarosław Gowin będzie sam mówił o swoim stanie zdrowia, mogę zdradzić tylko, że czuje się na pewno trochę lepiej”. „Był w szpitalu, musi odpocząć, dajmy mu trochę czasu” – dodał Strzeżek.

Pytany, czy Gowin powróci do czynnej polityki, odparł, że „bezapelacyjnie”. „Myślę, że nikt nie wyobraża sobie Porozumienia Jarosława Gowina bez Jarosława Gowina, ale on o swoich planach politycznych i o tym, kiedy wróci będzie już informował osobiście, mam nadzieję, że będzie to niedługo” – zapewnił Strzeżek. (PAP)

autor: Karol Kostrzewa

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

trzy × 3 =