Nie postępujcie jak dr Mengele! Profesor Cavallo pisze do ministra Niedzielskiego

Dr Hèctor Carvallo jest profesorem medycyny i byłym dyrektorem szpitala Ezeiza w Buenos Aires (Argentyna). Jako pierwszy naukowiec na świecie udowodnił skuteczność iwermektyny w leczeniu COVID-19. Dnia 28 września br. skierował list otwarty do ministra Adama Niedzielskiego. W liście czytamy:

„Z wielkim niepokojem dowiedziałem się, że w Polsce zezwala się na badania eksperymentalne ze szczepionkami na dzieciach. ‘Szczepionki’ nie mogą przeciąć łańcucha zarażenia, a dzieci prawie zawsze przechodzą COVID-19 bezobjawowo, natomiast badania naukowe wskazują, że preparaty te powodują bardzo poważne skutki uboczne u najmłodszej populacji. Wykazano, że dzieci są pięć razy częściej narażone na ryzyko wystąpienia groźnych skutków poszczepiennych, niż na zachorowanie na COVID-19.

Wasz kraj został najechany przez Hitlera. Musi więc Pan znać nazwiska i metody Josefa Mengele i Josefa Goebbelsa. Prowadzenie na najsłabszej i najbardziej wrażliwej populacji (na dzieciach) eksperymentów medycznych i przekaz mediów głównego nurtu, że wszystko jest w porządku, to metody, których Polacy doświadczyli na własnej skórze.

Wydaje się, że nie jest koniecznym pouczać o tym, czym są cierpienie, kłamstwa, przymus i cenzura, ponieważ w przeszłości Polacy wycierpieli to wszystko. Proszę nie być naśladowcą tych ohydnych przykładów.”

List nie wymaga komentarza. Szczególnie w Polsce powinniśmy być bardziej wrażliwi na eksperymentalny charakter obecnych szczepień oraz w sposób zdecydowany bronić słabszych oraz prawdy w życiu publicznym.

…………………

Włodzimierz Julian Korab-Karpowicz jest filozofem i myślicielem politycznym, doktorem Uniwersytetu Oksfordzkiego, profesorem politologii Uniwersytetu Opolskiego, inicjatorem trzech Apeli naukowców i lekarzy do władz w sprawie pandemii, przewodniczącym ruchu Wolne Wybory, laureatem plebiscytu Osobowość Roku Polski 2020 w kategorii nauka.

Felietony i komentarze nie zawsze odzwierciedlają poglądy i opinie redakcji.

Udostępnij:

prof. n. dr hab. Włodzimierz Korab-Karpowicz

Leave a Reply

Koszyk