PolitykaPolskaKongres Polski 2050: Jest gość specjalny!

Karol Kwiatkowski4 września, 20212 min
Potrzebujemy Twojej pomocy, żeby wciąż tworzyć niezależne, wolne media. Jak możesz nam pomóc?

 

Za pomocą Pay Pal'a:
Za pomocą przelewu tradycyjnego:

 

Fundacja „Będziem Polakami”
ul. Podhalańska 3
85-123 Bydgoszcz
PKO BP PL04 1020 1462 0000 7902 0326 0783
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

W sobotę w Warszawie rozpoczął się pierwszy kongres ruchu Polska 2050. Według lidera ruchu Szymona Hołowni, wydarzenie będzie mocnym początkiem nowego sezonu politycznego. Zapowiadanym przez niego gościem, który zmieni polską politykę, jest aplikacja polityczna „Jaśmina”.

„Czwartego września zapraszam wszystkich was na wielkie wydarzenie – Pierwszy Kongres Ruchu Polska 2050. Będą setki osób z całej Polski, będzie gość specjalny, który mam nadzieję na trwałe zmieni oblicze polskiej polityki” – tak lider Polski 2050 zapowiadał w mediach społecznościowych pierwszy kongres swojego ruchu.

Hołownia wyszedł na scenę Kongresu Polski 2050 dopiero po ponad godzinie od rozpoczęcia wydarzenia, po przemówieniach szefa partii Michała Koboski i innych działaczy Polski 2050.

Powiedział, że w pewnym momencie zaczął się zastanawiać, co może zrobić, aby zostawić pokoleniu jego córki „lepszą Polskę”. „Co to znaczy lepsza Polska? (…) To zielona demokracja. To więcej miejsca na ziemi dla każdego. To solidarność – jeden wspierający drugiego” – mówił.

Przedstawiono gościa specjalnego, którego jako „tego, który zmieni polską politykę” zapowiadał wcześniej Hołownia. To „Jaśmina” – pierwsza polska aplikacja polityczna, jak ją opisał Hołownia. (PAP, Rzeczpospolita)

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

pięć × 3 =