ZagranicaAustralia/ Zaszczepieni mogą wyjść z domu na godzinę

Karol Kwiatkowski30 sierpnia, 20212 min
Potrzebujemy Twojej pomocy, żeby wciąż tworzyć niezależne, wolne media. Jak możesz nam pomóc?

 

Za pomocą Pay Pal'a:
Za pomocą przelewu tradycyjnego:

 

Fundacja „Będziem Polakami”
ul. Podhalańska 3
85-123 Bydgoszcz
PKO BP PL04 1020 1462 0000 7902 0326 0783
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

Od poniedziałku, 13 września, mieszkańcy Nowej Południowej Walii będą mogli codziennie wychodzić z domu na godzinę wypoczynku, a także godzinę ćwiczeń, która jest już dozwolona. Warunek: wszyscy dorośli z danego gospodarstwa domowego muszą być zaszczepieni.

Rząd Nowej Południwoej Walii łagodzi ograniczenia COVID-19 dla osób w pełni zaszczepionych. Zmiany nadchodzą po tym, jak premier Gladys Berejiklian obiecała ludziom, że otrzymają pewne wolności, gdy stan przekroczy 6 milionów szczepień. Nowe środki mają na celu zrównoważenie potrzeb w zakresie zdrowia publicznego z dobrostanem psychicznym ludzi, a to, co możesz robić, zależy od tego, gdzie mieszkasz.

Rekreacja na świeżym powietrzu, która może obejmować pikniki, musi odbywać się między 5:00 a 21:00, aby nie naruszać godziny policyjnej. Rekreacja również musi odbywać się w promieniu 5 kilometrów od domu. Osoby z różnych gospodarstw domowych nie mogą mieszać się podczas korzystania z tego czasu rekreacji.

Obecnie tylko dwie osoby z różnych gospodarstw domowych mogą spotykać się na zewnątrz w celu rekreacji lub ćwiczeń i musi się to odbyć w promieniu 5 km od ich domu.

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

8 + jeden =