ZagranicaUSA/ Gubernator Teksasu sprzeciwia się federalnym restrykcjom: „Teksańczycy sami zdecydują, czy będą nosić maski i otwierać biznesy”

Karol Kwiatkowski31 lipca, 20212 min
Potrzebujemy Twojej pomocy, żeby wciąż tworzyć niezależne, wolne media. Jak możesz nam pomóc?

 

Za pomocą Pay Pal'a:
Za pomocą przelewu tradycyjnego:

 

Fundacja „Będziem Polakami”
ul. Podhalańska 3
85-123 Bydgoszcz
PKO BP PL04 1020 1462 0000 7902 0326 0783
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

Gubernator Greg Abbott wydał w czwartek rozporządzenie dotyczące federalnych restrykcji COVID-19: „Teksańczycy sami zdecydują, czy będą nosić maski i otwierać biznesy. Szczepionki są najlepszą obroną i zawsze pozostaną dobrowolne”.

„Dzisiejsze rozporządzenie wykonawcze zapewni jasność i jednolitość w Teksasie w ciągłej walce z COVID-19,” powiedział gubernator Abbott. „Nowe rozporządzenie wykonawcze podkreśla, że droga naprzód opiera się na osobistej odpowiedzialności, a nie na rządowych restrykcjach. Teksańczycy opanowali bezpieczne praktyki, które pomagają zapobiegać i unikać rozprzestrzeniania się COVID-19. Mają oni indywidualne prawo i odpowiedzialność do decydowania za siebie i swoje dzieci, czy będą nosić maski, otwierać swoje firmy i brać udział w zajęciach rekreacyjnych. Szczepionki, których jest pod dostatkiem, są najskuteczniejszą obroną przed wirusem, i zawsze pozostaną dobrowolne – nigdy przymusowe – w stanie Teksas.”

Źródło: Gov Texas, Twitter.

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

czternaście − dwanaście =