PolitykaMorawiecki: sporo wyzwań przed nami, ale mamy świetną partię

Nasza Polska4 lipca, 20212 min

Sporo wyzwań przed nami, ale mamy świetną partię, z silnym i zdeterminowanym kierownictwem, wolą walki, wolą działania na rzecz dalszej poprawy losu wszystkich Polaków – ocenił w niedzielę premier Mateusz Morawiecki.

Premier Mateusz Morawiecki, b. premier, europosłanka Beata Szydło, europoseł Joachim Brudziński, szef MON Mariusz Błaszczak, szef MSWiA Mariusz Kamiński oraz poseł Antoni Macierewicz zostali w niedzielę wybrani przez Radę Polityczną PiS na wiceprezesów ugrupowania.

Morawiecki odnosząc się do tego na Facebooku napisał: „Zostałem dzisiaj wiceprezesem Prawa i Sprawiedliwości. To dla mnie ogromne wyróżnienie i honor, ale kto mnie dobrze zna, ten wie, że to przede wszystkim jeszcze większa motywacja do ciężkiej pracy dla Polski”.

Szef rządu podziękował „wszystkim Paniom i Panom Delegatom za oddane głosy” oraz pogratulował pozostałym wiceprezesom. „Dziękuję za zaufanie” – napisał.

„Sporo wyzwań przed nami, ale mamy świetną partię, z silnym i zdeterminowanym kierownictwem, wolą walki, wolą działania na rzecz dalszej poprawy losu wszystkich Polaków. Ten weekend był nam bardzo potrzebny, żeby podsumować ostatnie miesiące i omówić plany na przyszłość. Mam przekonanie, że dobrze wykorzystaliśmy ten czas” – podkreślił. (PAP)

autor: Katarzyna Krzykowska

Udostępnij:

Nasza Polska

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

trzy × dwa =