GospodarkaPolskaSzefowa Lewiatana za niewpuszczaniem do pracy niezaszczepionych

Dr Henryka Bochniarz, przewodnicząca Rady Głównej Konfederacji Lewiatan zwraca uwagę, że firmy nie mają obecnie możliwości niewpuszczenia do zakładu pracy niezaszczepionych pracowników.

– Nie ma praktycznie żadnych rozwiązań prawnych, jedyne co możemy zrobić, to dawać wiarę tym ludziom, których pytamy, czy są zaszczepieni, a oni to potwierdzają. Nie mamy żadnych możliwości zweryfikowania tego – mówiła o sprawdzaniu zaszczepienia u klientów przez przedsiębiorców dr Henryka Bochniarz, przewodnicząca Rady Głównej Konfederacji Lewiatan. Przedstawicielka organizacji pracodawców zwracała też uwagę, że firmy nie mają obecnie możliwości niewpuszczenia do zakładu pracy niezaszczepionych pracowników. – Powinny być takie możliwości, dopóki wszystkie badania pokazują, że zaszczepienie daje odporność i ogranicza możliwość zarażania, powinniśmy się trzymać tego wariantu – przekonywała Henryka Bochniarz.

Wypowiedź Bochniarz skomentowała poseł Anna Maria Siarkowska: „Pracodawcy to nie obozowi dozorcy, a obywatele to nie niewolnicy. A Konstytucja RP wszelkiej dyskryminacji zakazuje. Może to ten kilkudniowy upał tak mocno niektórym zaszkodził, że teraz wygadują takie głupoty? Dyskredytacja @LewiatanTweets postępuje”.

 

Źródło: Money.pl
Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

2 komentarze

 • Heniek Beniek

  2 lipca, 2021 at 4:42 pm

  Widać że pani jest Mocno Niedouczona i Chce Robić z Ludzi Niewolników!! Niedługo zamknie pani ten Biznes bo Ludzie będą tak Schorowani po tych Pseudo Szczepionkach że nie będzie miał Kto Pracować!!Tak więc Zakasaj rekawy i Do Roboty Kobito !!

  Odpowiedz

 • anoan

  2 lipca, 2021 at 6:52 pm

  Paniusia Bochniarzowa!
  Doucz się babo, poczytaj trochę „internety” zanim coś powiesz. No chyba że jesteś następna zadaniowa, hę?

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

20 + piętnaście =