PolitykaWinnicki: zapraszamy na konwencję programową 4 lipca w Warszawie i „Wakacje z Konfederacją”

Nasza Polska1 lipca, 20214 min

Do udziału w konwencji programowej Konfederacji 4 lipca w Warszawie, która będzie połączona z piknikiem rodzinnym w Parku Rydza-Śmigłego, oraz spotkań podczas „Wakacji z Konfederacją” zaprosił podczas konferencji prasowej jeden z liderów ugrupowania Robert Winnicki.

Niedzielna konwencja programowa będzie się odbywała pod hasłem „Polska na nowo” i przedstawi program pod tym hasłem jako odpowiedź na Polski Ład, program firmowany przez partie tworzące Zjednoczoną Prawicę – zapowiedział poseł Konfederacji. Po konwencji posłowie i liderzy ugrupowania ruszą w ogólnopolską trasę „Wakacje z Konfederacją”, podczas której odwiedzą ponad 30 miejscowości w całym kraju – podał Winnicki.

Winnicki zapowiedział, że wszystkie spotkania z obywatelami mają promować program Konfederacji „Polska na nowo”.

„Będziemy z Polakami tam, gdzie oni są podczas wakacji, będziemy rozmawiali, spotykali się, cieszyli się i ładowali baterie tym, że lockdown odchodzi w niepamięć, mam nadzieję na zawsze” – podkreślił Winnicki.

„Nowa energia dla Polski” – +Wakacje z Konfederacją+ rozpoczną się 5 lipca w Świnoujściu na desce z Bosakiem” – zachęcał do udziału w wydarzeniu Winnicki.

„Będziemy nad morzem, nad jeziorami i w górach. Odwiedzimy blisko 30 miejscowości, szykujemy łącznie ok. 50 wydarzeń. Wszystko w luźnej, przyjemnej atmosferze. Będą wystąpienia naszych polityków, atrakcje dla najmłodszych, wspólne spacery, turnieje siatkówki, imprezy integracyjne czy nawet rejs. To będzie doskonała okazja, żeby spotkać się i porozmawiać z naszymi liderami oraz zapoznać się z naszym nowym programem odbudowy Polski po lockdownie” – podała Konfederacja.

Pierwsze spotkanie po warszawskiej konwencji odbędzie się 6 lipca w Świnoujściu – jak podał Winnicki – a kolejne w Międzyzdrojach, Rewalu, Kołobrzegu, Mielnie i Ustce. Dalej, jak wynika z informacji ugrupowania w mediach społecznościowych – trasa „Wakacji z Konfederacją” poprowadzi przez Jastrzębią Górę, Jastarnię, Gdańsk i Krynicę Morską, a stąd do Giżycka, Ostródy, Olsztyna, Mikołajek i Augustowa.

Pod koniec lipca imprezy zaplanowano na południu Polski: w Solinie, Jaśle, Krościenku nad Dunajcem, Zakopanem, Krakowie, Żywcu, Karpaczu i 6 sierpnia w Szklarskiej Porębie. Informacje mają pojawiać się na profilu „Wakacji z Konfederacją”. (PAP)

 

 

Udostępnij:

Nasza Polska

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

siedemnaście − dziesięć =