MuzykaPolskaOwsiak: Pol’and’Rock Festival tylko dla osób zaszczepionych

Karol Kwiatkowski6 czerwca, 202113 min

W tegorocznym Pol’and’Rock Festival, wzorem Fest Festivalu, będą mogły wziąć udział tylko osoby zaszczepione, wynika z oświadczenia Jurka Owsiaka, prezesa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i organizatora Pol’and’rock Festival. 

– No i zmiany przyszły, więc zadaliśmy pytanie naszej publiczności – czy koncert dla wszystkich bez żadnych warunków, czyli festiwal dla 250 osób, czy festiwal dla 20 tysięcy gości z obowiązującymi zasadami typu szczepienia? – poinformował Owsiak.

Według Owsiaka „ogromna większość” festwialowiczów wybrała drugą możliwość. W związku z tym, w tegorocznym Pol’and’Rock Festival, wzorem Fest Festivalu, będą mogły wziąć udział tylko osoby zaszczepione.

Owsiak odniósł się do niedawnego oświadczenia Kultu. Muzycy poinformowali w nim, że nie będą uczestniczyć w koncertach, na które będą wpuszczani tylko ludzie zaszczepieni.

Słusznie się Kult wkurza na zasady, które na takie koncerty pozwalają – według nas wystarczyłyby szybkie testy na koronawirusa. My tak planowaliśmy trzy miesiące temu, kiedy żadne koncerty w grę nie wchodziły. Słusznie myśleliśmy, że mogą zostać wprowadzone nowe zasady, więc nie traciliśmy czasu przygotowując nasz festiwal

– stwierdził Owsiak.

 

 

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Jeden Komentarz

  • jakub

    6 czerwca, 2021 at 10:43 pm

    mam nadzieję, że …nikt tam nie zagra…

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

dwanaście − 8 =