PolskaKaźmierczak: Pedofilia w 21 SLO w Warszawie?

Jestem bardzo zainteresowany, który to sk****syn chce w 21 SLO w Warszawie prowadzić tego typu rozmowy z dziećmi i jak to w ogóle jest możliwe i jak to jest możliwe, że organa państwa polskiego to tolerują – napisał w mediach społecznościowych Cezary Kaźmierczak, szef Związku Przędsiębiorców i Pracodawców.

Córka Kaźmierczaka, lat trzynaście, szuka szkoły średniej. W ramach tych poszukiwań trafiła do 21 Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Jerzego Grotowskiego w Warszawie. Egzamin do tej szkoły odbywa się m.in. na podstawie rozmowy na temat ksiażki. Listę książek do wyboru znadziemy na stronie szkoły.

„Ani ja, ani Frau Kaźmierczak nie jesteśmy obeznani w literaturze porno więc lista nie wzbudziła żadnych naszych podejrzeń. Zapisalismy córkę na egzamin” – napisał na swoim oficjalnym profilu szef ZPPP i skomentował ten wybór tak:

„Przed udostepnieniem dziecku książek Frau Kaźmierczak postanowiła zerknąć na pierwsze rekomendowane dzieło: Krwawą Komnatę. Wszystkie włosy staneły jej dęba. Oto o czym m.in. chciał rozmawiać jakis pedofil bądź zboczeniec z moją 13-latka! O jej „wrażeniach, przemyśleniach i wnioskach dotyczących tej lektury”. Całe opowiadanie jest o seksie: „mężczyzna w czarnej masce wolna ręką manipuluje przy kutasie, zakrzywionym w górę jak szabla, którą dzierzy”, „Tuzin mężów wbijało na pal tuzin oblubienic”, „Bez żadnej powściagliwości”, „połozył mi władczo rękę na piersi” i „kazał mi włożyć obrożę” bo „ze swojego stroju zachowała” tylko ją. „Słyszałam jego ostry krzyk i bluźnierstwa w chwili orgazmu, krwawiłam”. Również wokól tego kręci się „Opowieść podręcznej”. „Komendant obcuje wtedy z Podręczną leżącą na łonie żony”. „Została schwytana i postawiona przed możliwością wyboru między wysłaniem do Kolonii a prostytucją”. „Jezebel – ekskluzywny burdel” dla wyższych funkcjonariuszy reżimu”. Kolejna książka „Kochankowie z Marony” Iwaszkiewicza to pasjonującą opowieść o trójkącie miłosnym biseksualisty, homoseksualisty oraz heteroseksulanej kobiety. Lektura wprost i jak najbardziej odpowiednia dla 13 letniej dziewczynki.

Jestem bardzo zainteresowany, który to sk****syn chce w 21 SLO w Warszawie prowadzić tego typu rozmowy z dziećmi i jak to w ogóle jest możliwe i jak to jest możliwe, że organa państwa polskiego to tolerują.
Nie zostawie tak tej sprawy.”
Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

4 × 4 =