PolskaPara Prezydencka zaszczepi się w poniedziałek

Magdalena Targańska23 kwietnia, 20212 min

Wraz z żoną mamy być zaszczepieni w poniedziałek – poinformował w piątek w Polsat News prezydent Andrzej Duda, który w piątek się zarejestrował jako urodzony w 1972 r. Dodał, że zaszczepi się szczepionką firmy Moderna.

Prezydent Andrzej Duda był pytany w piątek w Polsat News, czy już się zaszczepił. Odpowiedział, że na razie się tylko zarejestrował, bo wypadał dzień rejestracji jego rocznika.”W poniedziałek mamy być szczepieni” – poinformował. „Żona również dziś się zarejestrowała i mamy być szczepieni w poniedziałek” – wyjaśnił.

Prezydent dodał, że został zapytany, czy zgadza się na szczepionkę firmy Moderna. „Powiedziałem, że skoro taką proponują, to się zgadzam” – powiedział. „Żona nie wiem na jaką się zgodziła” – dodał.

Komentował też fakt opublikowania na Twitterze zdjęcia w koszulce z napisem „1972”, napisem „Vintage” i narysowaną kasetą magnetofonową.

„Jak opublikowałem zdjęcie na Twitterze w tej podkoszulce, to powiem jako ciekawostkę, że ja jakiś czas temu te podkoszulki kupiłem i dla siebie, i dla Agaty, dlatego że my oboje jesteśmy z rocznika 1972. Mnie się te koszulki bardzo spodobały. Dla niej oczywiście kupiłem damską, taką bardzo podobną do mojej, ale nie taką samą. I żona dzisiaj przyszła do mnie i trochę miała pretensje: Dlaczego mi nie powiedziałeś, to ja też bym się przebrała w tą koszulkę, zrobilibyśmy sobie zdjęcie razem…” – opowiadał prezydent. (PAP)

 

autor: Piotr Śmiłowicz

Udostępnij:

Magdalena Targańska

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

jeden × 5 =