PolskaDr Bodnar: minister zdrowia eksperymentuje na ludziach

Potrzebujemy Twojej pomocy, żeby wciąż tworzyć niezależne, wolne media. Jak możesz nam pomóc?

 

Za pomocą Pay Pal'a:
Za pomocą przelewu tradycyjnego:

 

Fundacja „Będziem Polakami”
ul. Podhalańska 3
85-123 Bydgoszcz
PKO BP PL04 1020 1462 0000 7902 0326 0783
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

– To pan minister (zdrowia – dop.red.) eksperymentuje na ludziach, zamykając dostęp do lekarzy. Ich nikt nie leczy, nie dostają znikąd pomocy – mówił w programie Polsatu „Gość Wydarzeń” dr Włodzimierz Bodnar, specjalista chorób płuc, postulujący stosowanie amantadyny w kuracji zakażenia SARS-CoV-2.
– Pacjent z Covid-19 w ogóle nie jest badany w domu. Były lżejsze choroby, nie dające tylu powikłań i nigdy nie leczyło się przez telefon. Nie potrafię w ten sposób leczyć koronawirusa – mówił w Polsacie dr Włodzimierz Bodnar.

Jak powiedział dr Bodnar, personel medyczny pracujący w jego przychodzi w Przemyślu „w ogóle nie boi się Covid-19”. Dodał, że część z zatrudnionych tam osób przeszła infekcję SARS-CoV-2 lekko, a tylko jeden mężczyzna trafił do szpitala z powodu arytmii serca.

– Wyszedł z oddziału bez powikłań. Wszyscy zakażeni pracownicy leczyli się amantadyną – mówił w poniedziałkowym „Gościu Wydarzeń”.

W Polsat News dr Bodnar zaprosił do Przemyśla, „aby przekonać się, że Covid-19 da się leczyć bezpiecznie i skutecznie”. Prowadzący Bogdan Rymanowski przypomniał, iż minister zdrowia Adam Niedzielski, komentując doniesienia o amantadynie, ocenił, że to „eksperyment”.

Zdaniem dr. Bodnara, „eksperymentem” określono „skuteczne leczenie”, a jednocześnie minister Niedzielski „nie dał nic w zamian”.

– To pan minister eksperymentuje na ludziach, zamykając dostęp do lekarzy. Ich nikt nie leczy, nie dostają znikąd pomocy – odpowiedział.

Źródło: Polsat News

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Jeden Komentarz

  • Marcin

    30 marca, 2021 at 9:14 am

    Dr. Bodnar powinien być ministrem zdrowia a nie finansista sponsorowany przez koncerny!
    Wielki szacunek dla Pana Dr. Bodnara za odwagę i sumienność w ratowaniu ludzi!

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

2 × 5 =