ZagranicaW Teksasie zniesiono obostrzenia. Nowe przypadki zakażenia spadły o 42%

Magdalena Targańska16 marca, 202112 min

Na początku marca gubernator 29-milionowego Teksasu ogłosił koniec lockdownu i maseczek. Zostały zniesione wszystkie obostrzenia.  

– W ciągu ostatnich dwóch tygodni średnia krocząca liczba codziennych nowych przypadków koronawirusa w Teksasie spadła o 42,5% – poinformował 15 marca Greg Abbott, gubernator amerykańskiego stanu Teksas.

– Wskaźnik pozytywnych testów na COVD nadal spada; teraz do 5,9%. To najniższy poziom od prawie 10 miesięcy — dodaje gubernator.

– Liczba hospitalizacji z powodu Covid spadła poniżej 4000 po raz pierwszy od 5 miesięcy. Co najważniejsze, liczba ofiar śmiertelnych związanych z Covid jest obecnie najniższa w tym roku – pisze gubernator.

Źródło: Twitter

Udostępnij:

Magdalena Targańska

Jeden Komentarz

  • ( ˇ෴ˇ )

    17 marca, 2021 at 5:54 pm

    Może dlatego, że kończy się typowy sezon grypowo przeziębieniowy, kto wie? Odkrycie tego cudu i Nobel z tego powodu dopiero przed nami. Podobno izrelscy naukowcy, jak onegdaj radzieccy, odkryli, ze aspiryna pomaga w chorobie „na kowida”. Dobra jest także herbata z cytryną. Czyż to nie zasługuje na Nobla!? Oczywiście świetnie też robi herbata z prądem, ale to przekracza zdolności naukawe izraelskich naukawców, bo wóda jest nie kosher!

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

dziesięć + 13 =