Panie premierze, pobudka! Ryzykujecie życiem tysięcy ludzi! 

Paweł Skutecki15 marca, 202112 min

Coś nieprawdopodobnego. Pół świata wstrzymuje szczepienia produktem koncernu AstraZeneca, a polski rząd udaje, że nic nie widzi! Polska jest już jednym z nielicznych krajów, które wciąż używają szczepionki podejrzewanej o poważne NOPy – stany zakrzepowo-zatorowe. 

Przed chwilą huknęła wieść o tym, że kolejne kraje zawieszają szczepienia przeciwko COVID-19 produktem koncernu AstraZeneca. Bezpieczeństwo swoich obywateli na pierwszym miejscu postawiły właśnie Włochy, Niemcy i Francja. Wcześniej taką decyzję podjęła m.in. Holandia,  Bułgaria, Norwegia, Dania, Austria i inne kraje Europy. Dlaczego? Istnieją podejrzenia, że produkt ten zwiększa ryzyko zakrzepów krwi i zatorowości płucnej. Sam koncern twierdzi, że nie ma dowodów na powiązanie jego szczepionki z tymi niepożądanymi odczynami poszczepiennymi. 

Polski rząd zaszczepił produktem AstraZeneca 583 tysiące osób. „Odsetek niepożądanych odczynów poszczepiennych po podaniu preparatu AstraZeneki wynosi poniżej czterech promili” – powiedział wypinając dumnie pierś minister zdrowia Adam Niedzielski. Nie powiedział jednak, że zgodnie z ulotką producenta, zgodnie z badaniami klinicznymi trzeciej fazy, NOPy dotykają co najmniej 50 procent osób zaszczepionych. To co mówi z dumą minister, nie jest więc powodem do dumy, a dowodem na to, że polski rejestr NOP to fikcja! 

Paweł Skutecki

Felietony i komentarze nie zawsze odzwierciedlają poglądy i opinie redakcji. 

Udostępnij:

Paweł Skutecki

One comment

 • ( ˇ෴ˇ )

  21 marca, 2021 at 5:17 pm

  Wniosek? Trwa z premedytacją prowadzona akcja depopulacji, W ZWYKŁYM JĘZYKU NAZYWANA MORDOWANIEM LUDZI.

  PiSowski JUDENRAT MORDUJE Z PEŁNYM ROZMYSŁEM RYZYKUJĄC UJAWNIENIE SWOICH ZBRODNI, WBREW OSTRZEŻENIOM I GROŹBOM PEŁNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SETKI TYSIĘCY ZGONÓW!

  Są pewni, że KASTA ich za to nie skarze, bo to też żydzi. Więc czy nie należałoby zrobić lustracji etnicznej we wszelki organach państwa? Nawet Gomułka miał więcej rozsądku i odwagi ujawniając żydów w strukturach władzy niż obecni bezjajeczni 'patrioci’! Podjął to ryzyko a już po roku poleciał ze stanowiska, więc przegrał!

  ALE BEZ TEJ WALKI parchy mordują nas CAŁKOWICIE BEZKARNIE! Lepiej zginąć w walce niż z rurą wepchniętą w usta, prawda!?

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk