KomentarzePolitykaEpickie zwycięstwo Korwina: w Polsce nie ma żadnej lewicy! 

Paweł Skutecki5 lutego, 202112 min
Potrzebujemy Twojej pomocy, żeby wciąż tworzyć niezależne, wolne media. Jak możesz nam pomóc?

 

Za pomocą Pay Pal'a:
Za pomocą przelewu tradycyjnego:

 

Fundacja „Będziem Polakami”
ul. Podhalańska 3
85-123 Bydgoszcz
PKO BP PL04 1020 1462 0000 7902 0326 0783
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

To nie są domysły czy wyssane z muszki fantazje. Naukowo zostało właśnie udowodnione, że w Polsce nie ma żadnej lewicy. Jak to ze szczerym bólem skonstatował Piotr Ikonowicz: „po prostu nie ma lewicy, nawet takiej lajtowej, socjaldemokracji”. 

Na czym jest oparty twardy dowód naukowy? Profesor Ryszard Szarfenberg był łaskaw opublikować wykres oparty na danych European Social Survey. Ankieterzy zapytali Polaków, Rosjan i Szwedów o to, czy zasiłki socjalne powodują lenistwo? 64 procent szwedzkich respondentów identyfikujących się jako lewicowi odpowiedziało negatywnie, 76 procent rosyjskich lewicowców twierdzi, że oczywiście zasiłki nie powodują lenistwa, a w Polsce? Na to samo pytanie 59 procent wyborców prawicy, 61 procent wyborców „centrum” i… 79 procent wyborców lewicy twierdzi zdecydowanie, że zasiłki powodują lenistwo! To nokaut. 

Myśl polityczna prawicowa, wolnościową, liberalna gospodarczo – zwał jak zwał, w każdym razie wywodząca się z gazety Najwyższy Czas, wystąpień, felietonów i książek Janusza Korwin-Mikkego przynosi po latach owoce. 

Już oficjalnie powtarzamy za Piotrem Ikonowiczem: w Polsce nie ma lewicy. Żadnej.

Felietony i komentarze nie zawsze odzwierciedlają poglądy i opinie redakcji. 

Paweł Skutecki

Udostępnij:

Paweł Skutecki

Jeden Komentarz

  • zdzicho

    6 lutego, 2021 at 9:17 am

    …eebezydurra! Z przekonania ankietowanych tu 'polaków' wynika, że najbardziej leniwym narodem choćby tylko w Europie są niemcy, jako że socjal jest tam najwyższy.

    Z tego badania natomiast wynika coś zupełnie innego, mianowicie, że 'polacy' to lemingi, którym mózgi mebluje byle gazetka, niekoniecznie NCZAS, także GieWu!

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

4 × cztery =