PolskaPortal Polityka staje w obronie zaszczepionych celebrytów

Karol Kwiatkowski3 stycznia, 202115 min
Potrzebujemy Twojej pomocy, żeby wciąż tworzyć niezależne, wolne media. Jak możesz nam pomóc?

 

Za pomocą Pay Pal'a:
Za pomocą przelewu tradycyjnego:

 

Fundacja „Będziem Polakami”
ul. Podhalańska 3
85-123 Bydgoszcz
PKO BP PL04 1020 1462 0000 7902 0326 0783
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

Wybitni artyści są niezwykle cenni dla społeczeństwa i powinni być traktowani priorytetowo, zwłaszcza że zazwyczaj są w wieku zdecydowanie dorosłym – czytamy w artykule pt. „Odwalcie się od Pani Jandy, Pana Zborowskiego i Pana Materny!” opublikowanym w sobotę w polityka.pl.

„No to teraz po kolei: wybitni artyści są niezwykle cenni dla społeczeństwa i powinni być traktowani priorytetowo, zwłaszcza że zazwyczaj są w wieku zdecydowanie dorosłym. To po pierwsze. Artyści mają prawo się bać, zwłaszcza że są ludźmi wrażliwymi i zwłaszcza po tragedii p. Machalicy. To po drugie. Ale – to po trzecie – mówimy o przesunięciu terminu o dwa-trzy tygodnie. Przez ten czas można zachować skrajną ostrożność. Dwa tygodnie nawet autoaresztu domowego to nie jest długi wyrok.” – pisze autor tej obrony Stefan Karczmarewicz.

Kaczmarewicz prowadzi blog na portalu Polityka pt. „Medycyna i okolice. Po drugiej stronie stetoskopu”.

„Z drugiej strony nikt ze wspomnianych wybitnych artystów nie wyrwał siłą szczepionki dla siebie. Mogli o nią najwyżej prosić, w czym byli usprawiedliwieni, zwłaszcza że nie muszą znać szczegółów funkcjonowania naszego systemu opieki zdrowotnej. Ktoś im tę szczepionkę udostępnił i to na tych osobach trzeba skupić uwagę” – usprawiedliwia celebrytów autor.

Argumentem ostatecznym w obronie celebrytów ma być to, że ktoś z ich bliskich umarł niedawno: „Za nimi koszmarny rok zakończony utratą przyjaciela.”.

O dziennikarzach, którzy ośmielili się napisać o tej celebryckie aferze Kaczmarewicz napisał: „Odganiajmy od nich paradziennikarskie kanalie – z Polsatu i skądkolwiek.”.

Za komentarz do tej mowy obrończej niech posłużą słowa Jana Śpiewaka, działacza społecznego: „Tygodnik @Polityka_pl opublikuje tekst w którym nazywa m.in. @marcinfijolek i ekipę z Polsatu „paradziennikarskimi kanaliami”. Nieprawdopodobne zbydlęcenie tego tytułu. Maski spadają.”

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Jeden Komentarz

  • wojciech

    3 stycznia, 2021 at 10:13 am

    w czym jest Janda cenniejsza od mojej Babci lub Matki.

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

jedenaście + 3 =