PolskaWiadomościZnany profesor ujawnił prawdę o COVID-19! „Jest to normalny…”

Agnieszka Malinowska Agnieszka Malinowska26 października, 20202 min

Na całym świecie panuje aktualnie „epidemia” koronawirusa. Pojawiło się już wiele opinii na temat COVID-19. Tym razem na ten temat wypowiedział się profesor Piotr Kuna – pulmonolog i alergolog. Zobacz, co powiedział!

Profesor Piotr Kuna udzielił ostatnio wywiadów dla kilku mediów. Tam wypowiedział się na temat panującej aktualnie koronapanice.

Nie, nie boję się bo mam wiedzę. Jest to normalny wirus przeziębienia, który się szerzy podobnie jak inne wirusy wywołujące infekcje dróg oddechowych

-powiedział profesor na temat COVID-19.

Dodatkowo zaapelował, aby zwrócić uwagę na liczbę zakażeń wirusem grupy w latach 2019/2020.

W ubiegłym sezonie 2019-2020 mieliśmy w Polsce – to są oficjalne dane – 3,8 mln zakażeń wirusem grypy i pacjentów z objawami grypy 

-dodał.

Stwierdził również, że tylko 15% ludzi ma objawy choroby, a 85% ma wynik dodatni natomiast przechodzi chorobę bezobjawowo.

Jaka jest Wasza opinia na temat jego słów?

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Agnieszka Malinowska

Zobacz także

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

five × four =

Masz ciekawy temat? Napisz do nas!

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty. Wiele listów publikujemy w całości. Wszystkie znajdziecie tutaj.

Napisz list: redakcja@naszapolska.pl