PolskaWiadomościZiemkiewicz o karaniu za brak maseczki: „Policja będzie egzekwować nakazy moralne”

Agnieszka Malinowska Agnieszka Malinowska12 października, 20201 min

Przez wiele miesięcy w Polsce trwa „epidemia” koronawirusa, na w skutek której polski rząd wprowadził już sporo restrykcji. Od 10 września Polacy ponownie muszą nosić maseczki w przestrzeni publicznej. Do tej kwestii odniósł się ostatnio Rafał Ziemkiewicz. 

Polski rząd co jakiś czas wprowadza coraz to nowe restrykcje. Tym razem wprowadzono nakaz noszenia maseczek w przestrzeni publicznej. Sprawę tą skomentował znany publicysta Rafał Ziemkiewicz, który zaznaczył, że policja teraz będzie egzekwować tak zwane nakazy moralne.

Zwierzątkowy kaprys Prezesa PiS przepchnął przez Sejm w dwa dni, zyskując dla niego jednogłośne wsparcie totalsów z Lewicy i POKO (…)

-napisał na swoim koncie na Twitterze.

Na stworzenie podstawy prawnej dla restrykcji epidemiologicznych nie znaleziono czasu od marca, więc policja będzie egzekwować „nakazy moralne”

-dodał.

Jaka jest Wasza opinia na temat wypowiedzi Rafała Ziemkiewicza?

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Agnieszka Malinowska

2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w gazecie Warszawski Wieczór, była stażystka w PE, 2016-teraz pracuje dla WCz. Janusza Korwin Mikkego, swoje artykuły publikuję na portalach: Prawy, NaszaPolska, ProstozMostu, a także w gazecie Moja Rodzina.

Zobacz także

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

1 × 4 =