Asystent Janusza Korwin Mikkego pojawił się w Studio Polska. Padły mocne słowa!

Agnieszka Malinowska3 sierpnia, 202013 min

Niedawno asystent Janusza Korwin-Mikkego pojawił się w programie Studio Polska w TVP Info. Tam wypowiedział się na temat profanacji pomników Chrystusa. Padły mocne słowa!

Ostatnio środowiska LGBT sprofanowały pomniki Chrystusa w Warszawie. Na ten temat postanowił wypowiedzieć się asystent Janusza Korwin-Mikkego – Karol Wilkosz.

Stwierdził, że to co się stało to rewolucja neomarksistowska, która ma za zadanie zniszczyć naszą rodzinę. Dodał, że próbują udowodnić nam, że wszystko jest normą, a w rzeczywistości tak nie jest.

 „Oczywiście, że Bóg wszystkich kocha, ale jako Chrześcijanie wierzymy, że Bóg kocha grzesznika, ale nie grzech.”

-zaznaczył.

„Normalna rodzina to chłopak i dziewczyna, mężczyzna ma przewodzić rodzinie, kobiety mają być kobiece a mężczyźni męscy.”

-powiedział.

Po pierwsze jest to profanacja religijna, po drugie jest to naruszenie mienia. Jeżeli osoby LGBT uważają, że homoseksualizm jest czymś, co Pan Jezus by popierał to są w błędzie. Każdy kto czytał Nowy Testament wie, że tam jest napisane, że rozpustnicy, cudzołożnicy i homoseksualiści nie pójdą nieba, pójdą do piekła. Ludzie, którzy żyją w ten sposób nie będą zbawieni, muszą odpokutować. 

-dodał.

Ponadto mówił, że chcą państwa totalnego i ich celem jest odebranie suwerenności rodziny.

Jego wypowiedzi można posłuchać tutaj:

Co sądzicie na temat jego słów?

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Od 2013 roku redaktor wielu portali, 2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w piśmie Warszawski Wieczór, była stażystka Europosła w Parlamencie Europejskim, 2018-2020 pracownik posła, obecnie redaktor portali ProstozMostu, Prawy.pl, Nasza Polska. Przeprowadziła wiele wywiadów m.in. z wiceminister Anną Gembicką, czy z Jean Marie Le Pen. Od 2021 roku pracownik sklepu Wolnorynkowy. Kontakt: agnesmalinowsky@wp.pl

One comment

 • Jacek

  5 sierpnia, 2020 at 11:11 am

  Przypomnijmy wszystkim katolikom, co to są grzechy wołające o pomstę do nieba.
  Grzechy wołające o pomstę do Nieba – według tradycji katechizmu katolickiego, kategoria zawierająca cztery grzechy[1][2]:
  • umyślne zabójstwo
  • grzech sodomski
  • uciskanie ubogich, wdów i sierot
  • zatrzymywanie zapłaty robotnikom (pracownikom).
  .
  Po łacinie:
  1. Homicidium voluntarium.
  2. Peccatum Sodomitarum.
  3. Clamor populi oppressi.
  4. Iniustitia in mercenarium.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk