Polityk partii KORWiN nagrał piosenkę! Nominował…Leszka Millera! (WIDEO)

Agnieszka Malinowska22 maja, 20202 min

Od jakiegoś czasu wielu muzyków, a także polityków wzięło udział w charytatywnej akcji Hot 16 Challenge. Teraz wziął w niej udział polityk partii KORWiN z Londynu i nominował…Leszka Millera. Zobacz o kogo chodzi.

(fot. zrzut ekranu/YouTube)

Od niedawna artyści, a także politycy zaangażowali się w charytatywną akcję #hot16challenge2 autorstwa Solara. Nominowane osoby osoby mają 72 godziny na nagranie swojej piosenki. W Konfederacji swoje piosenki nagrali już Janusz Korwin Mikke, Artur Dziambor, Sławomir Mentzen, czy Dobromir Sośnierz.

Swój utwór nagrał teraz Jakub Grygowski – znany działacz partii KORWiN z Londynu. Co ciekawe nominował bardzo dużo osób w tym…Leszka Millera.

Jego nagrania można posłuchać tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=HLxIpmTHKYc

 

Jak mu poszło? Myślicie, że Leszek Miller przyjmie nominację?

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Od 2013 roku redaktor wielu portali, 2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w piśmie Warszawski Wieczór, była stażystka Europosła w Parlamencie Europejskim, 2018-2020 pracownik posła, obecnie redaktor portali ProstozMostu, Prawy.pl, Nasza Polska. Przeprowadziła wiele wywiadów m.in. z wiceminister Anną Gembicką, czy z Jean Marie Le Pen. Od 2021 roku pracownik sklepu Wolnorynkowy. Kontakt: agnesmalinowsky@wp.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk