PILNE! Kidawa-Błońska wycofuje się z udziału w wyborach?!

Agnieszka Malinowska14 maja, 20202 min

Wybory prezydenckie miały odbyć się 10 maja. Z powodu epidemii koronawirusa do tego nie doszło. Teraz w mediach pojawiła się informacja, że Małgorzata Kidawa-Błońska wycofuje się z kandydowania.

(fot. PAP)

Wybory prezydenckie zostały przesunięte. Przez cały czas pojawiały się spekulacje, czy Koalicja Obywatelska „wymieni” swojego kandydata, czy pozostawi.

Jednak jak informuje Wirtualna Polska Małgorzata Kidawa-Błońska rezygnuje ze startu w wyborach prezydenckich. Według Wirtualnej Polski informację potwierdziły już źródła we władzach w/w partii.

WP dodaje także, iż podobno samej zainteresowanej nie podoba się to i do końca walczyła o swoją kandydaturę.

„Do samego końca nie chciała rezygnować ze startu, walczyła o swoją kandydaturę.” – twierdzą działacze Koalicji Obywatelskiej według portalu WP.

Z kolei jak dowiedział się TVN jutro o godzinie 10:00 w KO ma zapaść decyzja ws. kandydata na prezydenta.

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Od 2013 roku redaktor wielu portali, 2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w piśmie Warszawski Wieczór, była stażystka Europosła w Parlamencie Europejskim, 2018-2020 pracownik posła, obecnie redaktor portali ProstozMostu, Prawy.pl, Nasza Polska. Przeprowadziła wiele wywiadów m.in. z wiceminister Anną Gembicką, czy z Jean Marie Le Pen. Od 2021 roku pracownik sklepu Wolnorynkowy. Kontakt: agnesmalinowsky@wp.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk