Szukaj


Wyniki wyszukiwania (255):

71. O dawnej Warszawie

Na wojennej emigracji wydał swoją książkę  „Wspomnienia o Warszawie” Ignacy Baliński, w Polsce przedwojennej i w jej stolicy znana osobistość.

72. Na Nowy Rok

Widoków na wznowienie „Naszej Polski” w papierowej edycji nie widać, trzeba więc udokumentować dalsze istnienie strony internetowej pisma.

73. Wśród biadań i narzekań

Ale także nienawistnych oskarżeń i zarzutów, jakie miota pod adresem obecnego rządu partia, która przegrała wybory, a teraz chce go obalić przy pomocy Niemiec i sterowanej przez nie Unii Europejskiej.

74. "Poszukiwania" - książka o zmaganiach o prawdę o zbrodni katyńskiej

Na rynku wydawniczym pojawiła się książka napisana przez Krystynę Krzyszkowiak, córkę zamordowanego w Kalininie (Twarze) przodownika Policji Państwowej Michała Adamczyka. Książka przybliża zmagania o prawdę krewnych ofiar o zamordowanych ojcach.      

75. Dzieci i rodziny Żołnierzy Wyklętych: Nie możemy się godzić na antydemokratyczne metody

List otwarty dzieci i rodziny Żołnierzy Wyklętych wobec obecnej sytuacji w Polsce.

76. Przeciwko Polsce

Główną siłę antyrządową, a w istocie antypolską, stanowi od wyborów,przegranych mimo zaangażowania ogromnych środków polityczno-propagandowych i materialnych, oraz wsparcia z zagranicy: od Unii Europejskiej, Niemiec i światowego liberalnego lewactwa – part...

77. W Polsce są rysunki syryjskich dzieci

Poprzez swoje prace rysunkowe syryjskie dzieci wołały o pokój do władz Unii Europejskiej i ONZ. Powstało ich milion, ponieważ rysowało milion syryjskich chrześcijańskich i muzułmańskich dzieci w różnym wieku. 

78. Klęski lewactwa

Światowe lewactwo  szerzy się od półwiecza w zastraszającym stopniu. Laicyzacja, wojujący ateizm, propaganda homoseksualizmu i przerywania życia  poczętego, równanie płci, walka z patriotyzmem w imię ideologii „multi-kulti”.  

79. SAN CHARBEL /ballada o Maronickim eremicie/

Święty Charbelu pustelniku  co przyleciałeś do nas tu razem z ptakami z gór Libanu prosim pokornie uczyń cud ...    

80. Przedświąteczne (nie) porządki

Awanturnicy, zwący się  totalną opozycją (ten przymiotnik zapożyczyli od Goebbelsa, widać się spodobał), wybierają sobie katolickie święta na  urządzanie antyrządowych demonstracji w Sejmie. Po tej grudniowej, w Wielkim Poście, przed Wielkanocą, zgłosili w...